Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

Kultura i oświata

Menu

XXII Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu

Jesienny Festiwal Teatralny to cykliczna, z bogatą, ponad dwudziestoletnią tradycją, impreza, która poprzez swoją powtarzalność już na dobre wrosła w życie kulturalne miasta Nowego Sącza.
Podstawowym założeniem ponad 2 tygodniowego przeglądu jest prezentacja na scenie szerokiego spektrum gatunków i form teatralnych, w wykonaniu prestiżowych polskich zawodowych teatrów, ze znakomitą obsadą aktorską. Przyjęta przez organizatorów formuła festiwalu – dzięki której można na nim zobaczyć tragedie i komedie, spektakle czysto rozrywkowe obok alternatywnych, klasykę dramatu, ale też inscenizacje dzieł autorów współczesnych – wychodzi naprzeciw kulturalnym potrzebom widzów tej imprezy. Jesienny Festiwal Teatralny jest jedynym projektem promującym sztukę teatralną o tak dużej skali i na tak wysokim poziomie artystycznym, realizowanym na Ziemi Sądeckiej i jednym z niewielu tego typu w Polsce.
Tradycyjnie już od wielu lat firma ERBET sp. z o.o. jest jednym ze sponsorów strategicznych tego wydarzenia kulturalnego w Nowym Sączu. 

(Tekst/foto: jft.nowysacz.pl)

Zapraszamy
do współpracy

18 44 96 010