Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

Media o nas

Wywiad z Panem Tomaszem Ćwikowskim Prezesem ERBET Sp. z o.o. w Dobrym Tygodniku Sądeckim 

Cały artykuł pt: "Góralski honor nie pozwala mi na spóźnienia" 

można przeczytać na stronie 8 tygodnika DTS pod linkiem

Wywiad z Panem Tomaszem Ćwikowskim Prezesem ERBET Sp. z o.o. w magazynie FORBES

Cały artykuł pt: "Góralski honor nie pozwala mi na spóźnienia" 

można przeczytać pod linkiem

Na stronie internetowej sadeczanin.info ukazał się artykuł informujący o otwarciu

nowego ośrodka turystycznego PKL w Solinie, którego generalnym wykonawcą była spółka ERBET.  

 

Ta wyjątkowa inwestycja z wieloma atrakcjami została zrealizowana w rekordowym tempie. 

Zachęcamy do zapoznania się artykułem.

Erbet Sp. z o.o. w Strefie Biznesu Gazety Krakowskiej oraz Dzienniku Polskim

Na portalach Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego znajduje się fotorelacja z uroczystej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie

W imieniu Pana Prezesa Tomasza Ćwikowskiego statuetkę Lidera Polskiego Biznesu odebrał Dyrektor Handlowy Pan Łukasz Poręba.

Całość artykułu wraz z galerią z wydarzenia znajduje się pod linkiem w Gazecie Krakowskiej lub pod linkiem w Dzienniku Polskim

Na portalu forumbiznesu.pl opublikowany został najnowszy wywiad z Prezesem ERBET Sp. z o.o. Panem Tomaszem Ćwikowskim

w którym krótko zarysowany został profil działalności ERBET Sp. z o.o jako Generalnego Wykonawcy Usług inwestycji budowlanych.

Ponadto zostały przedstawione najnowsze realizowane inwestycje zarówno dla sektoru prywatnego jak i publicznego

z flagowym przykładem realizacji budowy kolei gondolowej nad Jeziorem Solińskim dla PKL.
Całość artykułu dostępna jest na stronie forumbiznesu.pl

Na portalu dts24.pl ukazał się artykuł: "Nowosądecka firma buduje jedną z największych atrakcji turystycznych w południowej Polsce!"

W artykule zawarte zostały informacje na temat inwestycji PKL w Bieszczadach, którą realizuje firma ERBET Sp. z o.o. Autor tekstu pisze o kolejce z 8 osobowym wagonikiem nad Zaporą Solińską, z którego można będzie podziwiać piękno bieszczadzkiej okolicy.

Na ponad półtorakilometrowej trasie kolei gondolowej PKL wagony pokonają odległość aż 682 metrów pomiędzy podporami nr 2 i 3. To również będzie rekordową odległością w naszym kraju

Na górze Jawor powstanie 50m wieża widokowa z której turyści zobaczą pokonaną kolejką trasę.  Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na stronie dts24.pl

(Źródło: dts24.pl foto: pkl.pl)

Postępy w odbudowaniu zniszczonej po pożarze Willi Tatrzańskiej po raz kolejny dostrzeżone zostały przez portal sadeczanin.info.

Redaktor portalu podkreślił w artykule, że rekonstruowany od maja tego roku obiekt ma już wszystkie trzy piętra i trwają pracę przy budowie dachu.

W dalszej części artykułu został przedstawiony rys historyczny oraz styl w jakim zbudowana była Willa Tatrzańska.

(Źródło/foto: sadeczanin.info)

Na portalu sadeczanin.info 22 kwietnia ukazał się artykuł dotyczący rozpoczęcia prac remontowych, których wykonawcą jest firma ERBET

Jak podaje portal sadeczanin.info pierwszym etapem będzie odnowienie elewacji w części zachodniej i wschodniej pałacu od strony dziedzińca.

Etap ten zakończyć się ma do 15 sierpnia 2019

czyli tuż przed ceremonią zaślubin hrabianki Mańkowskiej z księciem Lubomirskim, która przypadać ma na przełom sierpnia i września. Więcej o tym na stronie sadeczanin.info.

Na dzisiejszej (04.02.2019) stronie głównej portalu sadeczanin.info zamieszczona została kolejna fotorelacja z placu budowy nowego dworca autobusowego MPK w Nowym Sączu. 

W artykule opisany jest stan budowy na dzień dzisiejszy, który określony został przez Kierownika Budowy Pawła Dzięgla na 70%. 

Szklana fasada jest już w całości położona - do zamontowania pozostały tylko drzwi automatyczne.

Specjaliści wykonali już wewnętrzne instalacje i kolejnym etapem będą prace przy posadzkach oraz sufitach. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na sadeczanin.info

(Źródło/foto: sadeczanin.info)

"Nowa siedziba policji rośnie w oczach. Po dwóch miesiącach ma już pierwszą kondygnację"

taki tytuł nosi artykuł we wtorkowej (11.12.2018) odsłonie portalu wadowice24.pl, w którym autor tekstu, Pani Paulina Sikora opisuje postęp prac na budowie nowej siedziby Powiatowej Komendy Policji w Wadowicach

Autor dostrzega bardzo duże zaangażowanie firmy ERBET w prace

podkreśla, że mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych praca na placu przy wadowickim dworcu PKS wrze. Firma ERBET ma czas do września 2020r., aby zakończyć wszelkie prace i oddać budynek do użytku wadowickiej policji. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na wadowice24.pl

(Źródło/foto: wadowice24.pl)

Przed terminem zbudują sądecki dworzec MPK. A z pieniędzmi, to już inna sprawa - sadeczanin.info

Kolejny artykuł z portalu sadeczanin.info (01.12.2018) na temat inwestycji budowlanej przy ul. Kolejowej w Nowym Sączu. Tym razem w artykule zestawiono informację o przedłużeniu terminu oddania nowego mostu heleńskiego do marca 2019, z realizacją nowego Dworca MPK, gdzie nasza firma wyprzedza harmonogram o dwa miesiące.

W tym momencie wykonywane są prace tynkarskie oraz prace poprzedzające montaż szklanej fasady elewacyjnej

Ostateczny termin oddania określony jest harmonogramem płatności z unijnych funduszy i od jego zmiany uzależniony jest wcześniejszy termin oddania inwestycji do użytku publicznego.

(Źródło/foto: sadeczanin.info)

29 listopada 2018r. w Dobrym Tygodniku Sądeckim pojawiła się lista 100 firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny.

Wśród nich, zaraz za Fabryką Okien DAKO na miejscu 19 uplasowała się firma ERBET Sp. z .o.o wyprzedzając DOBR MIĘS.

Ponadto w tym samym numerze Dobrego Tygodnika Sądeckiego znajduję się również wywiad z Panem Prezesem Tomaszem Ćwikowski,

który poruszał tematy rynku pracy i związanych z nim niedogodnościami dotykającymi pracodawcę. 

Dizajnerski dworzec MPK rośnie w Nowym Sączu - fotorelacja Sądeczanina

Kolejny raz plac budowy nowego dworca autobusowego przy ul. Kolejowej w Nowym Sączu odwiedziła redakcja portalu sadeczanin.info (08.11.2018). W swoim artykule opisują stan realizacji inwestycji oraz wrażenia jakie wywiera na nich obraz budynku oraz już prawie gotowych peronów.

Po raz kolejny Paweł Dzięgiel Kierownik Budowy zapewnił o czasowej realizacji harmonogramu a nawet jego wyprzedzeniu.

- Budowa idzie zgodnie z harmonogramem. Jesteśmy nawet dwa miesiące do przodu, bo  pogoda była po prostu idealna. Na zimę zostaną nam roboty wykończeniowe. Chcielibyśmy, żeby wszystko było gotowe do końca czerwca. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na sadeczanin.info.

(Źródło/foto: sadeczanin.info)

ERBET wykonawcę nowej komendy policji. Wkrótce rozpoczną się pracę przy budowie - WadowiceOnline

Po czterech przetargach w końcu udało się wyłonić wykonawcę, który wykona nową siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.  Zajmie się tym firma Erbet z Nowego Sącza - podaje portal internetowy wadowiceonline.pl (21.09.2018)

Do 5 października ma zostać podpisana umowa z naszą spółką. Pracę mają ruszyć jeszcze w październiku. 

Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na wadowiceonline.pl

(Źródło: wadowiceonline.pl)

Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego

7 września przy skwerze na al. Wolności obok budynku Miejskiego Ośrodka Kultury nasza firma rozpoczęła prace przy budowie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, którego inicjatorem jest  Społeczny Komitet Budowy Pomnika Józefa Piłsudskiego.

Prace na tym etapie to wykonanie ponad

7 metrowej, żelbetowej ściany, która w dalszej kolejności zostanie obłożona granitem. Przed ścianą powstanie postument na którym zostanie zamontowana rzeźba Marszałka.

(Źródło: sadeczanin.info)

Sto lat sądeckiej przedsiębiorczości: sekret solidnej firmy zamknięty w zegarku - wywiad z Prezesem Tomaszem Ćwikowskim (20.08.2018)

O tym jak być pracodawcą świadomym, przyjaznym, tworzącym przejrzyste reguły pracy dające poczucie stabilności

oraz o konkurencyjności rodzimych polskich firm

w stosunku do zagranicznych korporacji i nie tylko rozmawiał prezes firmy ERBET Tomasz Ćwikowski z redaktor miesięcznika Sądeczanin, panią Jagienką Michalik.

(Źródło: sadeczanin.info)

Wizyta prezydenta Ryszarda Nowaka na budowie nowego dworca autobusowego MPK w Nowym Sączu - Sądeczanin

W dzisiejszych (15.08.2018) wiadomościach gospodarczych portalu sadeczanin.info redakcja informuje o wizycie Prezydent miasta Nowego Sącza Ryszard Nowaka na placu budowy nowego dworca autobusowego w Nowym Sączu.

Prezydent weryfikował harmonogram prac nowo powstałego obiektu przy ul. Kolejowej.

Jak się okazuję nasza firma wyprzedza harmonogram o kilka ładnych tygodni o czym zapewniło Pana Prezydenta kierownictwo budowy oraz Zarząd naszej Spółki. Więcej o tym wydarzeniu na sadeczanin.info

(Źródło: sadeczanin.info)

Podpisanie umowy na budowę nowego dworca autobusowego

8 marca w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego podpisana została umowa na wykonanie nowego dworca autobusowego przy ul. Kolejowej w Nowym Sączu.

W miejscu obecnego dworca MPK przy
ul. Kolejowej,

który jest w stanie opłakanym zostanie wybudowany nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek dworca. Na parterze znajdą się m.in. Punkt Obsługi Klienta, automaty do sprzedaży biletów, toalety, poczekalnia dla pasażerów. Będzie też wygospodarowane miejsce na lokale usługowe i handlowe.

(Źródło: sadeczanin.info)
  

Zapraszamy
do współpracy

18 44 96 010