Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

Informacje

Jesteśmy firmą, która działa
w charakterze generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych od 1990 roku

Blisko 35 lat istnienia to czas  dynamicznego rozwoju i budowania silnej, odpowiedzialnej marki. Naszą wizytówką jest ponad 330 zrealizowanych inwestycji. Efektywnie prowadzimy cały proces budowlany począwszy od decyzji o warunkach zabudowy, poprzez projektowanie, wykonawstwo, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po uruchomienie obiektu. 

Działamy przestrzegając zasad etyki biznesowej. Budujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego

Wieloletnie doświadczenie oraz stabilna pozycja rynkowa spółki umożliwiają nam prowadzenie wielu inwestycji równocześnie. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów w branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej. Procesy budowlane pod nadzorem kompetentnej kadry inżynierskiej zawsze przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Jesteśmy sprawdzonym partnerem cieszącym się zaufaniem szerokiego grona inwestorów.

Nasz zespół tworzy blisko
200 pracowników. Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami i dostawcami

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są liczne wyróżnienia i  nagrody otrzymane w ogólnopolskich konkursach oraz referencje i rekomendacje wystawione przez inwestorów.
Od lat łączy nas współpraca z Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Poza działalnością statutową uwzględniamy w swojej strategii interesy społeczności lokalnej. Aktywnie angażujemy się w działalność prospołeczną i kulturalną.  Jesteśmy członkiem założycielem ogólnopolskiej społeczności biznesowej Alliance Business Connect, kierującej się przyjętymi przez nią wartościami, zasadami etyki biznesowej i odpowiedzialnością społeczną.

Stawiamy na jakość
ponieważ profesjonalizm
zobowiązuje

Zapraszamy
do współpracy

18 44 96 010