Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

Aktualności

ERBET Mistrzem Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym

30.05.2026 r. odbyły się III Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym organizowane w ramach inicjatywy pn. „POMAGANIE BUDUJE”. To cykliczne wydarzenie, które łączy sportową rywalizację z akcją charytatywną. 
Zawody miały miejsce w Puszczy Niepołomickiej. Do wyścigu przystąpiło blisko 160 kolarzy, którzy w jeździe indywidualnej na czas mieli do pokonania 40-kilometrową trasę. 

Po raz kolejny reprezentacja ERBETU wzięła udział w tych wyjątkowych zawodach odnosząc spektakularny, bo podwójny sukces. 
W klasyfikacji drużynowej ERBET TEAM w sześcioosobowym składzie: 
  • Janusz Buczek,
  • Jerzy Kucharski,
  • Marcin Ćwikowski,
  • Michał Łękawski,
  • Stanisław Niewiadomy,
  • Tomasz Gabryś
zajął 1 miejsce ex aequo z firmą BUDIMEX i STRABAG, natomiast w kategorii indywidualnej M50-59 na najwyższym stopniu podium stanął Stanisław Niewiadomy.

Dziękujemy naszym kolegom za sportową rywalizację i wyjątkowy wysiłek włożony podczas wyścigu oraz gratulujemy zasłużonego sukcesu! Głównym celem tego corocznego wydarzenia jest szlachetna akcja charytatywna, z której cały dochód przekazywany jest Podopiecznym Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.

Zapraszamy
do współpracy

18 44 96 010