Aktualności
ERBET Mistrzem Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym
30.05.2026 r. odbyły się III Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym organizowane w ramach inicjatywy pn. „POMAGANIE BUDUJE”. To cykliczne wydarzenie, które łączy sportową rywalizację z akcją charytatywną.
Zawody miały miejsce w Puszczy Niepołomickiej. Do wyścigu przystąpiło blisko 160 kolarzy, którzy w jeździe indywidualnej na czas mieli do pokonania 40-kilometrową trasę.
Po raz kolejny reprezentacja ERBETU wzięła udział w tych wyjątkowych zawodach odnosząc spektakularny, bo podwójny sukces.
W klasyfikacji drużynowej ERBET TEAM w sześcioosobowym składzie:
Zawody miały miejsce w Puszczy Niepołomickiej. Do wyścigu przystąpiło blisko 160 kolarzy, którzy w jeździe indywidualnej na czas mieli do pokonania 40-kilometrową trasę.
Po raz kolejny reprezentacja ERBETU wzięła udział w tych wyjątkowych zawodach odnosząc spektakularny, bo podwójny sukces.
W klasyfikacji drużynowej ERBET TEAM w sześcioosobowym składzie:
- Janusz Buczek,
- Jerzy Kucharski,
- Marcin Ćwikowski,
- Michał Łękawski,
- Stanisław Niewiadomy,
- Tomasz Gabryś
zajął 1 miejsce ex aequo z firmą BUDIMEX i STRABAG, natomiast w kategorii indywidualnej M50-59 na najwyższym stopniu podium stanął Stanisław Niewiadomy.
Dziękujemy naszym kolegom za sportową rywalizację i wyjątkowy wysiłek włożony podczas wyścigu oraz gratulujemy zasłużonego sukcesu! Głównym celem tego corocznego wydarzenia jest szlachetna akcja charytatywna, z której cały dochód przekazywany jest Podopiecznym Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.
Dziękujemy naszym kolegom za sportową rywalizację i wyjątkowy wysiłek włożony podczas wyścigu oraz gratulujemy zasłużonego sukcesu! Głównym celem tego corocznego wydarzenia jest szlachetna akcja charytatywna, z której cały dochód przekazywany jest Podopiecznym Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.
Zapraszamy
do współpracy
18 44 96 010